Zbudujemy kominek w Twoim domu

Kominek gazowy

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Kominki gazowe – aspekty ekonomiczne

Najważniejszą zaletą, jaką oferuje nam kominek gazowy jest przede wszystkim to, że nie poświęcamy czasu, ani powierzchni ogródka na drewno. Jeżeli więc dla Ciebie czas to pieniądz, to trafiłeś idealnie – kominek będzie dla Ciebie oszczędnością. Co do samej oszczędności na opale, trudno to powiedzieć, ponieważ każdy dom jest inny i wymaga większej lub mniejszej mocy. Co jednak najważniejsze, w kominku gazowym nie zmarnuje się nic – jeżeli poczujesz, że temperatura jest zbyt duża, to po prostu ograniczysz jego moc – w ten sposób możesz w prosty sposób kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, co byłoby niemożliwe w przypadku tradycyjnych kominków.

Kominki gazowe w takiej postaci, w jakiej znamy je dzisiaj powstały dość niedawno. Są one naprawdę bardzo wygodnym i niemal bezobsługowym rozwiązaniem, co jest dla niektórych naszych Klientów czymś najważniejszym. W końcu, w przypadku niektórych modeli, można nimi sterować z smartfona. Oszczędzamy sobie zamawiania drewna, układania go w kominku, a w końcu regularnego dokładania i oczyszczania z popiołu przy zachowaniu wszystkich walorów estetycznych i praktycznych – w końcu ogrzewają one pomieszczenia tak samo, jak zwykłe kominki. Bardzo dużą zaletą tych kominków jest również możliwość rozpalenia w kominku “na żądanie” – wystarczy zapalniczka i już cieszymy się przyjemnymi płomieniami ogarniającymi całe pomieszczenie.
Wyobraź sobie, że przychodzą do Ciebie niezapowiedziani goście – w przypadku posiadania normalnego kominka musisz zająć się przyniesieniem drewna, ułożeniem go w kominku, wznieceniem płomienia i podtrzymywaniem go. Mając kominek gazowy możesz się zająć gościami, a kominek będzie działał sam – bez żadnej asysty i od razu.