Zbudujemy kominek w Twoim domu

Kominki Powietrzne

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Kominki Powietrzne – najtańszy sposób na ogrzanie domu.
A co, jeśli powiemy Ci, że możesz ogrzewać wszystkie pomieszczenia w domu dzięki kominkowi, który nie ma obiegu wodnego? Tak, to jest możliwe – nie potrzebujesz kaloryferów, ani nic takiego – wystarczy dobrze przemyślana konstrukcja i zaplanowanie obiegu powietrza w domu. Kominki powietrzne są bardzo często wykorzystywane w Polsce, ponieważ są wystarczające na nasze zimy – już tłumaczymy jak to działa. Wszystko opiera się o system izolowanych rur termofonicznych, które przenoszą gorące powietrze prosto do pozostałych pomieszczeń w domu. W ten sposób nie tracimy żadnej energii – powietrze ogrzane przez opał jest transportowane prosto do pokojów i innych pomieszczeń – nie jest do tego potrzebna woda, ani grzejniki. Z tego powodu można powiedzieć, że kominki powietrzne są najtańszym sposobem na ogrzanie domu i przede wszystkim bardzo ekologicznym – nawet mała część energii cieplnej nie jest zmarnowana. Nie można tutaj zapominać także o tym, że sam montaż takiego kominka jest o wiele tańszy, niż w przypadku kominków z płaszczem wodnym.

Kominki konwekcyjne – jak przygotować się do założenia?

Czym różnią się kominki konwekcyjne od kominków powietrznych? To proste – niczym. Jest to po prostu inna nazwa kominków, o których cały czas mówimy. Taki kominek jest najlepszy, jeżeli przede wszystkim chodzi nam o przytulną atmosferę, jaka będzie panować w domu, a w samym kominku będziemy rozpalać sporadycznie. Jak jednak przygotować się do założenia takiego kominka? Jeżeli chodzi o nas – nic nie musisz robić, ponieważ montujemy kominki kompleksowo – wystarczy nam, że wybierzesz odpowiedni dla Ciebie kominek, a my wykonamy resztę. Od rozplanowania do samego montażu. Skorzystaj z naszych usług już teraz i zadzwoń do nas, napisz maila lub odwiedź nasz salon kominkowy znajdujący się w Psarskiem koło Śremu. Tam wybierzesz pasujący do wystroju wnętrza wkład kominkowy i omówisz szczegóły z naszym przedstawicielem.