Zbudujemy kominek w Twoim domu

Piece Poznań – pomożemy wybrać i zamontujemy

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Mimo tego, że nasza nazwa wskazuje na kominki, to zajmujemy się również sprzedażą i montażem piecy, czyli ciekawego i niestandardowego sposobu na ogrzanie salonu. Piece w naszej ofercie są specjalne nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również sposób odprowadzania ciepła – dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów udało się zminimalizować straty energii – piece oddają ciepło całą swoją powierzchnią, a także przewodem kominowym. Dzięki temu można być pewnym, że wykorzystujemy opał najlepiej jak się da. Piece są idealnym wyborem, jeżeli masz bardzo mało miejsca w salonie. W takich sytuacjach najlepiej jest właśnie zastosować piec wolnostojący, który zapewni Ci odrobinę ciepła i dźwięk trzaskającego drewna – bez konieczności montowania ogromnego wkładu kominkowego. Właśnie z tego powodu piec jest najlepszym wyborem.

Wybierz piec i nie martw się o montaż

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, dlatego możemy pomóc na każdym etapie użytkowania, czy zakupu kominka. Naszym zdaniem, najlepiej jest przemyśleć zakup w taki sposób, aby możliwe było możliwe jak najlepsze jego wykorzystanie. Z tego powodu pomożemy wybrać Ci odpowiedni piec, nauczymy go czyścić, a także odpowiemy na wszystkie pytania – możesz do nas zadzwonić w każdym momencie. Poza tym, zamontujemy Twój piec zgodnie z wymaganiami, a także mając na uwadze wszelkie przepisy i bezpieczeństwo. W ten sposób, Twój piec będzie działał bezawaryjnie przez długie lata. Skorzystaj z porady i zadzwoń do nas lub napisz e-maila – możesz również użyć formularza na stronie lub po prostu przyjechać do naszego salonu kominków – tam wybierzesz swój piec.