Zbudujemy kominek w Twoim domu

Piece Poznań – pomożemy wybrać i zamontujemy

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Mimo tego, że nasza nazwa wskazuje na kominki, to zajmujemy się również sprzedażą i montażem piecy, czyli ciekawego i niestandardowego sposobu na ogrzanie salonu. Piece w naszej ofercie są specjalne nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również sposób odprowadzania ciepła – dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów udało się zminimalizować straty energii – piece oddają ciepło całą swoją powierzchnią, a także przewodem kominowym. Dzięki temu można być pewnym, że wykorzystujemy opał najlepiej jak się da. Piece są idealnym wyborem, jeżeli masz bardzo mało miejsca w salonie. W takich sytuacjach najlepiej jest właśnie zastosować piec wolnostojący, który zapewni Ci odrobinę ciepła i dźwięk trzaskającego drewna – bez konieczności montowania ogromnego wkładu kominkowego. Właśnie z tego powodu piec jest najlepszym wyborem.

Wybierz piec i nie martw się o montaż

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, dlatego możemy pomóc na każdym etapie użytkowania, czy zakupu kominka. Naszym zdaniem, najlepiej jest przemyśleć zakup w taki sposób, aby możliwe było możliwe jak najlepsze jego wykorzystanie. Z tego powodu pomożemy wybrać Ci odpowiedni piec, nauczymy go czyścić, a także odpowiemy na wszystkie pytania – możesz do nas zadzwonić w każdym momencie. Poza tym, zamontujemy Twój piec zgodnie z wymaganiami, a także mając na uwadze wszelkie przepisy i bezpieczeństwo. W ten sposób, Twój piec będzie działał bezawaryjnie przez długie lata. Skorzystaj z porady i zadzwoń do nas lub napisz e-maila – możesz również użyć formularza na stronie lub po prostu przyjechać do naszego salonu kominków – tam wybierzesz swój piec.