Zbudujemy kominek w Twoim domu

Kominki Gostyń

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Kominek jest elementem domu, który służy do czegoś więcej niż jego ogrzewania. W końcu to właśnie on powoduje, że dom ogarnia przyjemna, rodzinna atmosfera – nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o odpowiednią temperaturę, jaką zapewniają kominki. Gostyń również może pozwolić sobie na coś takiego – przyjemne, ciepłe światło i dźwięk trzaskającego w kominku drewna to coś, czego nie da się podrobić. Prawdą jest, że nie każdemu może spodobać się pomysł noszenia drewna do salonu w celu wykorzystania go jako opał. Jest to jeden z niewielu minusów korzystania z tego typu rozwiązania. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać kominek jako drugorzędny sposób ogrzewania – zaraz obok bezobsługowych pieców wykorzystujących jako opał gaz, pellet, czy ekogroszek.

Kominki Gostyń – zalety i wady.

Zalet i wad kominka można wymienić bardzo dużo – warto jednak wspomnieć, że tych pierwszych jest o wiele więcej, a te drugie znikają, gdy mamy inne źródło ogrzewania domu. Pierwsze z nich zostały wymienione już wyżej, dlatego skupmy się na innych – równie ważnych. Po pierwsze, kominek z pewnością upiększa wystrój wnętrza – szczególnie, gdy pasuje do reszty. Poza tym, kominek jest sposobem na oszczędność – drewno kominkowe jest z pewnością tańsze od innych paliw.

Warto jednak w tym momencie wspomnieć, że największą wadą takiego ogrzewania jest to, że szyba, a także inne elementy kominka bardzo się nagrzewają – może być to niebezpieczne, szczególnie gdy w domu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta.