Zbudujemy kominek w Twoim domu

Kominki Mosina

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Na rynku istnieje wiele możliwości ogrzania domu, jednak tylko i wyłącznie jeden sposób może zaoferować coś więcej niż tylko odpowiednią temperaturę w domu – są to kominki. Mosina na pewno tego potrzebuje – wierzymy, że w tym mieście znajduje się wiele rodzin, dla których kominek jest czymś, czego nie można pominąć w trakcie budowy domu. Kominek jest czymś, co nie tylko zapewni domownikom ciepło, ale również ciepło domowego ogniska – dźwięk trzaskającego w kominku drewna, a także delikatne światło muskające wszystko, co znajduje się w pokoju jest czymś, czego nie można pominąć przy projektowaniu domu.

Najlepsze Kominki – Mosina może być z nas dumna.

Jesteśmy specjalistami od kominków, ponieważ działamy w branży już od wielu lat – przez ten czas udało nam się zamontować bardzo dużą ilość kominków – nie tylko tych standardowych, które składają się z podstawowych, najczęściej wybieranych materiałów. Prawdą jest, że najbardziej w naszej pracy cieszą nas największe wyzwania, takie jak:

  • kominki z płaszczem wodnym
  • kominki kaflowe
  • kominki narożne
  • kominki portalowe

To właśnie takie zlecenia nas napędzają – jeżeli więc potrzebujesz czegoś niestandardowego, to od razu się z nami skontaktuj. Pomożemy dobrać potrzebne materiały, doradzimy, a także wszystko zmierzymy – po prostu upewnimy się, że przed rozpoczęciem realizacji wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.