Zbudujemy kominek w Twoim domu

Kominki Narożne

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Eleganckie, dobrze pasujące do wnętrza, a także wykonane z trwałych materiałów, które wytrzymają przez długie lata – takie są właśnie kominki narożne, które montujemy u naszych klientów. Taki kominek idealnie nadaje się nie tylko do małych salonów, w których trzeba liczyć każdy metr kwadratowy, ale również do dużych przestrzeni – wszystko zależy od pomysłu na urządzenie takiego wnętrza.

Kominki narożne – cała wielkopolska może na nas liczyć.

Aby utrzymać ceny naszych realizacji na jak najniższym poziomie, działamy tylko na terenie, który jest najbliższy naszej siedzibie – w wielkopolsce. Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów jakość naszych realizacji, dlatego korzystamy tylko i wyłącznie z wkładów, rur i innych akcesoriów od sprawdzonych producentów.

Kominek narożny – najlepszy sposób na zagospodarowanie rogu salonu.

Kominki idealnie sprawdzają się przede wszystkim w trakcie długich zimowych wieczorów, które spędzamy całą rodziną w salonie – właśnie wtedy kominek sprawdza się najlepiej. Takie urządzenie nie tylko ogrzewa ciała domowników, ale również duszę – poprzez emitowanie ciepłego, zmiennego światła, a także dźwięku pękających pod wpływem temperatury konarów. Zakończenie dnia przy kominku to najlepsze, co można sobie wyobrazić – szczególnie, gdy mówimy tutaj o zajmującym mało miejsca kominku znajdującym się w rogu pokoju. Taki kominek narożny może być z powodzeniem stosowany tylko raz na jakiś czas, ponieważ zazwyczaj nie jest to jedyny dostępny w domu sposób na ogrzewanie.