Zbudujemy kominek w Twoim domu

Kominki z płaszczem wodnym

Projektujemy i budujemy kominki, w tym kominki narożne, kominki nowoczesne, kominki wolnostojące, kominki kaflowe, kominki z płaszczem wodnym oraz prawie każdy inny kominek wedle życzenia.

Jak działamy

Dostarczamy kompletne rozwiązania podczas budowania kominków, pieców kaflowych i grilli ogrodowych. Proponujemy również wkłady kominkowe i materiały wykończeniowe. Współpracujemy z producentami, gwarantując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Kominki Powietrzne

Aby ogrzewać cały dom kominkiem nie potrzeba rur z ciepłą wodą i kaloryferów!

Kominki z płaszczem wodnym

Ogrzewaj jednocześnie pomieszczenia i wodę użytkową.

Piece

Na Eko Groszek, Pellet, drewno i węgiel. Bez bałaganu w salonie!

Biokominki

Najnowszy krzyk mody – kominki zasilane biopaliwem! Ekologiczne i proste w użyciu

Kominki gazowe

Łatwe w użyciu i bezobsługowe – Kominki zasilane gazem ziemnym.

Dzielimy się doświadczeniem

Podpowiemy jak dobrać wkład kominkowy, kamień, obudowę i wykonamy techniczne poprawny montaż kominka, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Budujemy skutecznie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, stworzymy kominek doskonale komponujący się ze wszystkimi wnętrzami, by ogrzewał i stwarzał niepowtarzalną atmosferę Państwa domu.

Proponujemy akcesoria

W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu kominka – kratki kominkowe, płyty izolacyjne krzemowo-wapniowe, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz rury do dystrybucji ciepłego powietrza (DGP) wraz z transportem.

Roman

Roman

Przemysław

Przemysław

Skorzystaj z formularza kontaktowego

lub zadzwoń: 693 836 137

Odwiedź nasz salon w Psarskiem

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich możliwości, jakie oferuje nasz salon kominkowy położony w Psarskiem koło Śremu. Odwiedź nas i obejrzyj najpopularniejsze wkłady kominkowe, a także obejrzyj przykładowe realizacje.

Galeria

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Jesteśmy doświadczeni

Posiadamy 15 lat doświadczenia w budowaniu kominków

Jesteśmy firmą zajmującą się budową kominków, kominków
z kafli i grilli ogrodowych oraz sprzedażą wkładów kominkowych i materiałów wykończeniowych. Dzięki współpracy
z wieloma firmami produkującymi wkłady kominkowe możemy zagwarantować szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje

Sprawdź, jak radzimy sobie w praktyce.

Kominki Śrem to wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy kratki, co już samo w sobie gwarantuje dobrą jakość i profesjonalny montaż. Co jeszcze nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Terminowość

Doradztwo i instrukcje, jak palić w kominku

Skontaktuj się z nami.

Poznajmy się lepiej!

a

Zadzwoń do nas

693 836 137

Kontakt telefoniczny

Salon Kominkowy

Kominki Śrem
Roman Rączkiewicz
Psarskie, ul. Lipowa 2
63-100 Śrem
Wielkopolska
NIP: 785-116-75-31

Facebook

Kominki z płaszczem wodnym – najlepszy sposób na ogrzanie całego domu małym kosztem. Prawdę mówiąc kominek z płaszczem wodnym jest jednym z najtańszych sposobów na ogrzanie domu – jest tak, ponieważ drewno kominkowe jest paliwem stałym, którego koszt jest jednym z najniższych. Warto zwrócić na to uwagę przy budowie domu – nie tylko ze względu na koszty. Kominek oprócz ciepła daje nam coś więcej – spokój i sposób na relaks. Na pewno nie znasz osoby, która nie lubi dźwięku trzaskających w kominku kawałków drewna, czy światła wytwarzanego przez płomienie, które błąka się po ścianach i wszystkich przedmiotach ustawionych w salonie.

Kominek z płaszczem wodnym – wady i zalety.

Jak już wspominaliśmy, takie kominki mają bardzo dużo zalet – relaksują nas, a także są tanie. Warto również zwrócić uwagę na to, że ich obsługa jest dziecinnie prosta – wymaga jedynie dokładania kolejnych konarów do paleniska. Nie może się to jednak równać z automatycznymi, czy półautomatycznymi piecami na np. pellet, które nie wymagają naszej uwagi. Jest to jednak nic nie znacząca wada, w porównaniu do wartości, które zapewnia nam takie urządzenie w naszym salonie.

Czym są kominki z płaszczem wodnym?

Wkład z płaszczem wodnym jest najbardziej ekologicznym wkładem, jaki można umieścić w swoim kominku, ponieważ marnuje on najmniej cennego ciepła, a energia dostarczana przez spalane konary jest wykorzystywana do ogrzania całego domu. Z tego powodu warto zainteresować się takim sposobem na ogrzewanie – nie tylko ze względu na oszczędności.
Zainteresowany? Wstąp do naszego salonu zlokalizowanego w Psarskiem lub zadzwoń do nas korzystając z numeru znajdującego się na stronie.